telefon
998

Wydarzenia

2018.04.09 XIV Indywidualne Mistrzostwa Służb Mundurowych w szachach.

W dniu 8.04.2018 r. na terenie naszej komendy zostały rozegrane XIV Indywidualne Mistrzostwa Służb Mundurowych w szachach. Zawody zostały przeprowadzone w systemie szwajcarskim - 15 minut na zawodnika na dystansie 5 rund. W zawodach udział brało 37 osób. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy.
                     W Grupie "Open" najlepszym zawodnikiem okazał się Andrzej Jaśkowiec z Trzemeśni. Na drugim miejscy uplasował się Filip Sobala z Krzczonowa. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Siciarz również z Krzczonowa.
                    W młodszej grupie wśród  chłopców klasyfikacja przedstawia się następująco:
1. Kamil Pawłowski - SP Dobczyce
2. Bartłomiej Jaśkowiec - SP Trzemeśnia
3. Krystian Kabaja - SP Dobczyce
                    Natomiast wśród dziewcząt najlepsza okazała się Patrycja Sojka – SP Tokarnia, na drugim miejscu uplasowała się Ewa Pawlikowska - SP nr 3 Myślenice a kolejne trzecie miejsce zajęła Izabela Polewka - SP Jawornik. Nagrody oraz puchary zostały ufundowane przez UMiG Myślenice oraz Starostwo Powiatowe