Telefon alarmowy
telefon
998

Wydarzenia

 

2019.06.05 Trzemeśnia, Myślenice kolizje drogowe

W sobotni wieczór 1 czerwca doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych w miejscowości Trzemeśnia. Poszkodowani zostali obydwaj kierujący. Działania strażaków polegały na przeprowadzeniu sorbcji płynów eksploatacyjnych oraz usunięciu rozbitych części pojazdów z jezdni. W akcji udział brał zastęp JRG Myślenice oraz OSP Trzemeśnia.
W dniu 2 czerwca w godzinach nocnych zastęp strażaków z JRG Myślenice, OSP Myślenice Zarabie został zadysponowany do kolizji drogowej na ulicy Daszyńskiego w Myślenicach. Na miejscu stwierdzono samochód osobowy, który uderzył w słup oświetleniowy łamiąc go całkowicie. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem strażaków. Działania polegały na usunięciu lampy z pasa drogowego, wezwaniu Pogotowia Energetycznego w celu zabezpieczenia zerwanych przewodów, sorbcji płynów eksploatacyjnych.

 
Starostwo Powiatowe Myślenice Urząd Miasta i Gminy Myślenice Urząd Miasta i Gminy Sułkowice Urząd Miasta i Gminy Dobczyce Urząd Gminy Lubień Urząd Gminy Pcim Urząd Gminy Raciechowice Urząd Gminy Siepraw Urząd Gminy Tokarnia Urząd Gminy Wiśniowa